Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Victoria Monét za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się ze światem dobrą nowiną. Artystka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 

„Tak się cieszę, że mogę się podzielić z wami, że awansowałam do tytułu jeszcze wyższego niż Królowa… Mama. Teraz biją we mnie dwa serca … To więcej miłości. Dwa mózgi i dwie dusze … to więcej mocy. Naprawdę czuję się jak super Victoria, moje ciało wykonuje tak cudowną pracę. To jest absolutnie najlepsza rzecz, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła i nie mogę się doczekać spotkania z moją małą bratnią duszą! Mojemu dziecku dziękuję za wybranie mnie na swoją mamusię! Rdzeń mnie zawiera teraz twoje życie i wkrótce twoje życie stanie się moim rdzeniem! Unoszę głowę wyżej z pewnością siebie, którą mi już teraz dajesz. Jesteś najlepszą częścią mnie i obiecuję, że będę cię chroniła i dla ciebie zawsze będę swoją najlepszą wersją. Trzymaj mój mały palec swoimi małymi palcami, aż będziemy mogli trzymać się za ręce i razem chodzić po tym świecie w deszczu lub w blasku. Jesteś na zawsze moje” – napisała na swoich social mediach publikując dwie piękne fotografie z ciążowej sesji zdjęciowej.

Victoria Monét w swoim dorobku ma 5 EP-ek, w tym wydane w tym roku „Jaguar”, jednak większą rozpoznawalność przyniosła jej współpraca z jednymi z największych obecnie gwiazd popu. Victoria miała okazję pracować nad wszystkimi albumami Ariany Grande, jest autorką tekstów do m.in. takich hitów jak „Thank U, Next”, „34+35”, „Be Alright”, „Let Me Love You” i „7 Rings”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🌙 Victoria Monét (@victoriamonet)

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson razem! Wokalistki wspólnie wykonały utwór „Oh Santa!”

LUVPOP Awards 2020: Wybierz artystów, którzy zmierzą się w tegorocznej edycji! [ELIMINACJE]

Nowy teledysk Ariany Grande. Zobacz klip do singla „34+35”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here