Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że Lady Gaga oficjalnie dołączy do plejady gwiazd muzyki pop, które mają własne show w Las Vegas. Jak donosi serwis Variety, amerykańska wokalistka ustanowiła nowy rekord, jeśli chodzi o wysokość zarobków artystów za spektakularne występy w Mieście Grzechu.

Według źródeł serwisu Variety, wykonawczyni przeboju ‘Million Reasons’ ma zagwarantowane ponad milion dolarów za każdy koncert, a zobowiązała się do 74 występów. Jeśli wszystkie bilety się wyprzedzą Gaga może zarobić łącznie nawet 100 milionów dolarów, tym samym ustanawiając nowy rekord Las Vegas. Nieoficjalnie mówi się, że wejściówki będą kosztowały około 200$. Oczywiście nie tylko bilety na show składają się na tę kwotę – wszelkie potencjalne dochody z oficjalnego sklepiku i ze sprzedaży zestawów VIP również są brane pod uwagę.

Koncerty gwiazd muzyki pop w Las Vegas cieszą się ostatnio sporą popularnością. W stolicy hazardu swoje show zaprezentowali m.in. Britney Spears, Celine Dion, Cher, Mariah Carey i Ricky Martin. Jak mówi Ken Ehrlich, który zajął się produkcją spektakli Celine Dion i Mariah Carey, nie zawsze tak było:

„Kilka lat temu, artyści kręciliby nosem na samą myśl o rezydenturze w Vegas. Tak szczerze, to Celine zmieniła to podejście za jednym zamachem i teraz wszyscy chcą dołączyć. Chciałbym zobaczyć tam Gagę. Mieliśmy wiele świetnych chwil z nią przez lata i jest ona absolutnie doskonałym artystą do Las Vegas”.

Więcej o rezydenturze Gagi w Las Vegas możecie przeczytać TUTAJ.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here