Soundtrack do filmu „Narodziny Gwiazdy” cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Od czasu premiery albumu na liście światowego iTunes w najlepszej setce znajdziemy aż siedem kompozycji pochodzących z amerykańskiej produkcji.

Mimo tego, że polska premiera filmu dopiero w ostatnim dniu listopada, to album z utworami z produkcji znalazł swoje miejsce nawet na naszym podium pojawiając się na samym szczycie. Album pierwszą pozycję zdobył również m.in w Czechach, Holandii, Wielkiej Brytanii, Brazylii i Hiszpanii.

Jeśli chodzi o zestawienie iTunes pochodzące z całego świata i poszczególne utwory soundtracku to filmowy krążek zdecydowanie dominuje. W TOP100 Worldwide iTunes znalazły się:

1. Lady Gaga & Bradley Cooper – Shallow
11. Lady Gaga – Always Remember Us This Way
12. Lady Gaga – Is That Alright
26. Lady Gaga – I’ll Never Love Again
33. Lady Gaga & Bradley Cooper – I’ll Never Love Again
39. Bradley Cooper – Maybe It’s Time
85. Lady Gaga – Before I Cry

Przypomnijmy, że „Narodziny gwiazdy” to słynny film z 1937 roku, który został odświeżony już po raz trzeci. Oryginał musicalu doczekał się bowiem swoich pierwszych remake’ów już w 1954 i 1976 roku. Tym razem reżyserem nowej wersji „A Star is Born” został Bradley Cooper, który również wcielił się w główną rolę. Obok aktora na dużym ekranie pojawiła się Lady Gaga.

Lady Gaga & Bradley Cooper na soundtracku do „A Star is Born”. Posłuchaj kompletnego albumu [streaming party]

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here