Zdziwienie wielu fanów Christiny Aguilery i P!nk wywołał fakt, iż na finalnej trackliście nadchodzącego albumu pierwszej z nich na próżno wśród gości szukać wykonawczyni singla „What About Us”. Część wielbicieli Pań spekuluje, że utwór ten jednak zostanie wydany na „Liberation”, a 38-letnia piosenkarka skrywa się pod pseudonimem XNDA.


Przypomnijmy, że pierwsze informacje na temat kolaboracji P!nk z Aguilerą pojawiły się w październiku – wykonawczyni przeboju ‚What About Us’ wyznała wówczas w programie ‚Watch What Happens Live’, że jakiś czas temu nagrała z XTiną kawałek.

„Może już współpracowałyśmy, może nie współpracowałyśmy.” wyznała wokalistka z uśmiechem na twarzy. „Nie wiem czy mogę to powiedzieć, ale właśnie to zrobiłam.” dodała udzielając wymijającej odpowiedzi na pytanie o to, czy duet z Christiną rzeczywiście powstał.

W kolejnej rozmowie z brytyjskim The Sun gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości. Nowa kolaboracja Pań, pierwsza od czasu wydanego kilkanaście lat temu singla ‚Lady Marmalade’, istnieje i została nagrana ponad dwa lata temu.

Nagrałyśmy duet na jej album, nie wiem kiedy wyjdzie, ale jest cudowny.” wyznała P!nk. „Zrobiłyśmy to dwa lata temu, nie pamiętam tytułu, ale ona brzmi niesamowicie.” dodała piosenkarka.

Rozczarowanie nadeszło wraz ujawnieniem tracklisty nadchodzącego albumu Aguilery „Liberation”, na której nie znalazła się kolaboracja z P!nk. Kilka dni temu Christina jednak niespodziewanie ogłosiła, iż kolejne dwa utwory, jakie pojawią się na jej szóstym albumie studyjnym będą zawierać dodatkowych artystów. Mowa o „Like I Do”, na którym pojawi się Goldlink, oraz o „Pipe”, na którym znaleźć ma się osoba ukrywająca się pod pseudonimem XNDA. Informacji o artyście występującym pod nazwą XNDA na próżno szukać w Internecie, co szybko wyłapali fani Aguilery i P!nk. Wedle ich przypuszczeń XNDA to skrót od „XTina AND Alecia” (Alecia to imię P!nk).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here