Amerykańska prasa donosi o wielkiej zmianie w życiu prywatnym Ariany Grande. Według US Weekly oraz serwisu Billboard 24-letnia wokalistka właśnie się zaręczyła ze swoim aktualnym partnerem, Pete’m Davidsonem.


Przypomnijmy, że o relacji piosenkarki z gwiazdą „Saturday Night Live” po raz pierwszy doniesiono ponad trzy tygodnie temu. Niespodziewanie, magazyn US Weekly przekazał dzisiaj jako pierwszy informację, że Ariana & Davidson są już zaręczeni, co kilka godzin później zostało potwierdzone przez Billboard. Jednocześnie brak jest na ten moment  jakiejkolwiek publicznej wypowiedzi na ten temat ze strony głównych zainteresowanych.

Uwagę wielbicieli piosenkarki przykuło kilkanaście godzin temu jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Grande na jej mediach społecznościowych. Na InstaStories 24-latki pojawiła się bowiem fotografia wokalistki w towarzystwie matki oraz brata i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na palcu Ariany można zauważyć pierścionek przypominający pierścionek zaręczynowy.

Wokalistka od momentu opublikowania informacji o jej zaręczynach polubiła na mediach społecznościowych kilka komentarzy fanów na ten temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here