Wszystkiego najlepszego Cher! Ikona kończy dzisiaj dokładnie 75 lat i z tej okazji przygotowała dla swoich licznych wielbicieli nie lada niespodziankę.

Świętująca dzisiaj (20.05) urodziny artystka zapowiedziała plany dotyczące premiery filmu przedstawiającego jej bogaty życiorys. Cher ogłosiła, że ​​nad produkcją pracuje Universal Pictures, a ona sama będzie jego współproducentką projektu wraz z Judy Craymer i Garym Goetzmanem, którzy wyprodukowali ekranizacje musicalu „Mamma Mia!” i „Mamma Mia: Here We Go Again!” z udziałem Cher.

Gary i ja jesteśmy podekscytowani możliwością ponownej współpracy z Cher i przeniesienia jej inspirującej, prawdziwej odysei na duży ekran” – powiedziała Craymer w komunikacie prasowym. „Nie można nie zostać przyciągniętym i zainspirowanym przez Cher i jej ogromny talent, hart ducha, wyjątkowe poczucie humoru, ciepło i wizję. Jej niezrównany sukces w muzyce, filmie i telewizji inspirował pokolenia. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, mogąc opowiedzieć jej historię widzom w kinie”.

Megagwiazda wyjawiła także, że scenariusz napisze ​​jej „drogi przyjaciel” Eric Roth, scenarzysta m.in. najnowszej adaptacji „A Star Is Born” i filmu „Forrest Gump, za którego otrzymał Oscara. Pracował on również z Cher przy thrillerze prawniczym „Suspect” z 1987 roku.

Cher podzieliła się klipem do coveru „Chiquitita” zespołu ABBA. Wokalistka wykonała utwór w języku hiszpańskim

Polityczna Cher. Muzyczna ikona wykonała utwór „Happiness Is Just A Thing Called Joe” zadedykowany kandydatowi na prezydenta USA Joe Bidenowi

Cher zapowiada kolejny album z coverami piosenek kultowego zespołu ABBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here