Taylor Swift nie zwalnia tempa. Najnowszy singiel amerykańskiej wokalistki „ME!” zwiastujący jej kolejny album właśnie zadebiutował na podium amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych singli Billboard Hot 100.

Pierwszy singiel Taylor Swift z nadchodzącego siódmego albumu wokalistki swoją premierę miał w drugiej połowie kwietnia. Piosenka „ME!” z gościnnym udziałem Brendona Urie z Panic! At The Disco spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, a także znakomicie poradziła sobie na listach przebojów w ciągu pierwszych dni od swojej premiery. Serwis Billboard właśnie poinformował, że lead-singiel artystki zadebiutował na 2. miejscu zestawienia Billboard Hot100, czyli najlepiej sprzedających się kawałków w USA.

Co ciekawe to „ME!” to już dwudziesty kawałek w karierze Swift, który zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki zestawienia Hot100. W aktualnym notowaniu przed wokalistką zdołali się uplasować jedynie Lil Nas X & Billie Ray Cyrus za sprawą singla „Old Town Road”.

Taylor Swift pobiła rekord Ariany Grande! „ME!” najczęściej oglądanym kobiecym teledyskiem w ciągu 24 godzin od premiery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here