W związku z końcem tzw. „pride month” amerykański raper Lil Nas X, twórca wielkiego hitu ostatnich miesięcy – „Old Town Road” zdecydował się osobiste wyznanie. Wokalista za pośrednictwem portalu Twitter potwierdził krążące plotki na temat jego orientacji seksualnej i otwarcie przyznał, że jest gejem. 

W ciągu zaledwie kilku miesięcy wielkiej międzynarodowej kariery 20-letni raper Lil Nas X zdążył zgromadzić wokół siebie rzesze wiernych fanów, w tym także wielu reprezentujących społeczność LGBT+. Kolorowy wizerunek artysty oraz styl życia stały się pretekstem do domniemywań, że jest on gejem. Raper postanowił wykorzystać koniec czerwca i otwarcie opowiedzieć o swojej orientacji seksualnej.

„Niektórzy z Was już to wiedzieli, niektórych z Was nie będzie to obchodzić, niektórzy nie będą się teraz mną przejmować. Ale zanim skończy się ten miesiąc, chciałbym żebyście dokładnie posłuchali utworu „C7osure” – napisał Lil Nas X.

We wspomnianym singlu raper rozlicza się z przeszłością słowami „to już koniec udawania (…)Nigdy więcej czerwonego światła dla mnie kochanie, tylko zielone, muszę iść, spakować moją przeszłość(…) To jest to, co muszę zrobić, nie mogę żałować, kiedy jestem stary.”

„Naprawdę myślałem, że to oczywiste” dodał młody raper w kolejnym wpisie.

Swoje wsparcie dla młodego wokalisty wyraziła m.in Miley Cyrus.

„Jestem tak dumna z mojego młodszego brata Lil Nas X(…) przyjaciel na zawsze” napisała artystka dodając do postu emotikony tęczy i serca.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here