Od premiery wspólnego utworu Karol G i Nicki Minaj minęły już ponad dwa miesiące, a mimo to piosenka ustanawia nowe, a także pobija swoje ustanowione już, rekordy.

Teledysk do „Tusa” ponownie objął szczyt zestwienia „Global YouTube Music Videos” – obejrzano go dziś niemal 10 milionów razy, gdzie dla porównania klip do „Yummy” Justina Biebera zaledwie 4,5 mln.

W serwisie Spotify, mimo braku #1 pozycji na świecie, od kilku już dni z rzędu singiel pobija swój ustanowiony pod koniec listopada rekord – piosenka zanotowała dziś ponad 6,6 mln odtworzeń. Jest to rekordowy wynik w przypadku utworu z udziałem raperki, a także współpracy kobiet w historii tego serwisu, detronizując tym samym gorący przebój „Taki Taki”.

Co więcej, dwujęzyczny kawałek Karol G i Nicki ustanowił rekordowe wyniki w ogólnym streamingu w m.in. takich krajach jak Argentyna czy Meksyk.

Jak widać, to jeszcze nie koniec… Karol G zapowiedziała w piątek, że wraz ze swoim zespołem przymierzają się do wysłania utworu amerykańskim stacjom radiowym.

Karol G na żywo z przebojem „Tusa”. Zobacz jej pierwszy występ w The Tonight Show

Historyczne sukcesy Nicki Minaj. Raperka podbija Spotify pomimo braku nowej muzyki

Wielki sukces współpracy Nicki Minaj i Karol G. Sprawdź jak „Tusa” radzi sobie w rankingach Billboardu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here