Jak donoszą zagraniczne media ojciec Beyoncé Mathew Knowles pracuje właśnie nad musicalem opartym na działalności girlsbandu jego córki. Przedstawienie będzie nosić tytuł „Survivor: The Destiny’s Child Musical”.

Mathew Knowles planuje przybliżyć historię słynnego zespołu z jego punktu widzenia, opowiedzieć o swoim wkładzie w powstanie Destiny’s Child oraz zaangażowanie w przemysł muzyczny. Jak można przeczytać w opublikowanym przez niego oświadczeniu „Bio-musical będzie przedstawiać szczery obraz osiągnięć, przeszkód i ewolucji najbardziej kultowego girlsbandu na świecie, jak również jego twórcy”. Całemu projektowi przyświeca przesłanie mówiące, że budowanie marzenia wymaga poświęcenia nawet kosztem wszystkiego i wszystkich, których kochasz.

„Survivor: The Destiny’s Child Musical” oprócz ważnych momentów z historii Destiny’s Child odwzoruje również kultowe choreografie i przede wszystkim muzyczne utwory legendarnej grupy.

Zespół Destiny’s Child powstał w 1990 roku. Jego skład zmieniał się wielokrotnie, jednak najwięcej sukcesów grupa zyskała jako trio Beyoncé Knowles, Kelly Rowland i Michelle Williams. DC ma na koncie 3 statuetki Grammy, 2 nagrody MTV VMA i 12 Billboard Music Awards. Grupa została ostatecznie rozwiązana w 2006 roku. Przez cały okres ich działalności Mathew Knowles pracował jako ich menedżer oraz brał udział w ich projektach. Do 2011 roku był on również menedżerem jego córki Beyoncé.

Premiera musicalu „Survivor: The Destiny’s Child Musical” zaplanowana jest na przyszły rok. Jego reżyserem jest Je’Caryous Johnson.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here