Na ten moment z pewnością czekało wiele z Was. Troye Sivan właśnie wydał swój długo wyczekiwany drugi studyjny album zatytułowany „Bloom”. Dyskografię 22-letniego wokalisty zamyka wydany w 2015 roku krążek „Blue Neighbourhood”

Na drugim studyjnym albumie autora takich przebojów jak „Youth” czy „There For You” znalazło się łącznie 10 premierowych kompozycji, w tym wybrane na single „My My My”, tytułowe „Bloom” czy „Dance To This” nagrane wspólnie z Arianą Grande. Na rozszerzonej edycji krążka znajdują się natomiast 2 tzw. bonus-tracki. Jak informuje wytwórnia Universal Music Polska, „Bloom” to album, który w porównaniu do debiutu jest bardziej mroczny, gitarowy oraz taneczny.

„Miałem bardzo przejrzystą wizję. I to również bardzo mi pomogło. Wiedziałem czego chcę, wiedziałem jak ma brzmieć. (…) Pisałem bardziej szczerze i to wszystko doprowadziło do tego, że najbardziej szczęśliwy byłem właśnie wtedy, kiedy byłem w studiu. (…) Wierzę, że jeśli coś brzmi autentycznie dla mnie samego, to będzie to brzmiało autentycznie również dla innych ludzi. Zawsze staram się, aby wszystko było tak prawdziwe, jak tylko jest to możliwe.” wyznał wokalista w wywiadzie udzielonym specjalnie dla LUVPOP.

„Celebruję miłość, po pierwsze i najważniejsze. Celebruję to, gdzie teraz jestem w swoim życiu. Celebruję uczucia, które odczuwam i ludzi, których spotykam. Wreszcie, celebruję komfort i śmiałość, którą odnalazłem. Tak, to zdecydowanie album pełen celebracji. (…)Wydaje mi się, że po prostu dojrzałem. Tym razem poświęciłem dużo czasu na to, żeby pracować nad samym sobą i spróbować rzeczy, które wydawały mi się naprawdę ekscytujące. (…) Wierzę, że mi się to opłaciło i będzie to słychać w moich utworach.” powiedział nam Troye.

Troye zatrudnił do współpracy producenckiej przy albumie wybitnych specjalistów, którymi są m.in. Maxa Martina – czyli producenta przebojowego singla „My My My!”, a także Alex Hope, Leland (m.in. ‚Fetish’ Seleny Gomez), Brama Inscore’a, piosenkarkę Allie X oraz Ariela Rechtshaida (twórca hitów Beyonce, Madonny i Adele).

Pełną tracklistę „Bloom” oraz całą płytę do odsłuchu znajdziecie poniżej.

1. Seventeen
2. My My My!
3. The Good Side
4. Bloom
5. Postcard (feat. Gordi)
6. Dance To This (feat. Ariana Grande)
7. Plum
8. What A Heavenly Way To Die
9. Lucky Strike
10. Animal

Bloom

Bloom, an album by Troye Sivan on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here