Australijski wokalista Troye Sivan jeszcze w tym miesiącu wypuści swój drugi studyjny album. Longplay „Bloom” promowany jest m.in. przez nagrany z Arianą Grande singiel „Dance to This”. 23-latek zdradził kulisy tej współpracy.

Troye Sivan swój drugi studyjny album, „Bloom”, wyda już 31 sierpnia. Materiał zwiastują single „My My My!”, „Bloom” oraz wydane niedawno „Dance to This”, z gościnnym udziałem Ariany Grande. Australijczyk w wywiadzie z nami wypowiedział się na temat kolaboracji z amerykańską wokalistką. Sivan nie kryje zachwytu nad Arianą, którą „bardzo, bardzo kocha”.

Historia jest taka, że naprawdę bardzo, bardzo kocham Arianę. Kocham ją jako osobę i oczywiście również jako piosenkarkę. Stworzyłem utwór i poczułem, że brzmiałaby na nim niesamowicie. Potem wysłałem go do Ariany trzymając swoje kciuki mocno zaciśnięte. Liczyłem na to, że jej się spodoba. I na szczęście tak właśnie się stało.” powiedział nam Troye.

<< REKRUTACJA DO LUVPOP.pl – DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ! >>

Wokalista przyznał również, że Grande stanowi wielką wartość dodaną dla tego numeru.

Ariana jest wielkim szczęściem dla tego utworu. Jest najlepsza.” podsumował Sivan.

Co interesujące, kilkanaście dni po premierze wideoklipu do singla „Dance to This” w sieci pojawiła się jego wersja z udziałem dzieci stworzona przez popularnych Vlogerów. Sam Australijczyk nie kryje zachwytu nad „alternatywną” wersją teledysku.

Oszalałem! To było przeurocze.” wyznał krótko 23-latek.

Cały wywiad z wokalistą możecie przeczytać TUTAJ.

Troye Sivan: czuję się jak dziecko w sklepie z cukierkami [WYWIAD]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here