Już wkrótce swój drugi album wyda Troye Sivan. Nowy studyjny krążek Australijczyka, który promowany jest przez singiel ‚My My My’, według australijskiego GQ ma ukazać się w pierwszej połowie czerwca. Tymczasem już wkrótce usłyszymy jego kolejną zapowiedź.


Do sieci przedostały się pierwsze detale dotyczące nadchodzącego singla Sivana. Wedle nieoficjalnych jeszcze informacji kawałek „Bloom” swoją premierę ma mieć już 4 maja, czyli w najbliższy piątek. Okładkę singla znajdziecie poniżej.

Mam piosenkę, która nazywa się „Bloom” i jest trochę jak totalny pop. Pop w stylu: „Katy Perry Teenage Dream”-pop.” wyznał wokalista wypowiadając się na temat „Bloom”. „Jest właśnie tak leciutkie, dźwiękowo. Lirycznie jest odrobinę bardziej pyskate. To bardzo radosna piosenka. Napisałem ją z Leland i umieraliśmy śmiejąc się oraz mając świetny czas podczas jej tworzenia. Jeśli chodzi o tekst, to jest to najbardziej queerowy utwór na krążku. To właśnie sprawia, że lubię ten kawałek tak bardzo – jest prawie jak mały żarcik wewnętrzny. Dźwiękowo jest bardzo zjadliwym kawałkiem pop muzyki, jestem w stanie sobie wyobrazić, że dotrze do publiczności (…). Nie wydaje mi się nawet, żeby był to wielki singiel czy coś w tym rodzaju, ale mam nadzieję, że utwór skończy docierając do osób, które normalnie nie słuchają mojej muzyki.” dodał Sivan.

Wokalista, którego pierwszy krążek – ‚Blue Neighbourhood’ – ukazał się w 2015 roku nie potwierdził jeszcze oficjalnie daty premiery swojego nowego albumu, ale jak donosi GQ krążek pojawić się na półkach sklepowych już 8 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here