Już wkrótce swój drugi album wyda Troye Sivan. Nowy studyjny krążek Australijczyka do tej pory promowany był przez singiel „My My My”. Właśnie poznaliśmy wszystkie oficjalne detale kolejnego zwiastuna nowego wydawnictwa młodego wokalisty.


Do sieci przedostały się oficjalne informacje dotyczące nadchodzącego singla Sivana. Australijski wokalista właśnie potwierdził, że jego nowy singiel ukaże się już 2 maja czasu pacyficznego, a odpowiednio w Polsce singiel zadebiutuje w sieci już jutro – 3 maja o godzinie 5 rano. Kompozycja została zatytułowana „Bloom”, a oficjalna okładka singla właśnie pojawiła się w sieci. Możecie znaleźć ją poniżej.

Mam piosenkę, która nazywa się „Bloom” i jest trochę jak totalny pop. Pop w stylu: „Katy Perry Teenage Dream”-pop.” wyznał wokalista wypowiadając się na temat „Bloom”. „Jest właśnie tak leciutkie, dźwiękowo. Lirycznie jest odrobinę bardziej pyskate. To bardzo radosna piosenka. Napisałem ją z Leland i umieraliśmy śmiejąc się oraz mając świetny czas podczas jej tworzenia. Jeśli chodzi o tekst, to jest to najbardziej queerowy utwór na krążku. To właśnie sprawia, że lubię ten kawałek tak bardzo – jest prawie jak mały żarcik wewnętrzny. Dźwiękowo jest bardzo zjadliwym kawałkiem pop muzyki, jestem w stanie sobie wyobrazić, że dotrze do publiczności (…) dodał wokalista.

Według informacji czasopisma GQ drugi studyjny krążek ma pojawić się na półkach sklepowych już 8 czerwca.

Przypomnijmy, że dyskografię 22-letniego wokalisty zamyka wydany w 2015 roku album „Blue Neighbourhood”. Debiutancki materiał piosenkarza okazał się być sporym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się krążków w USA i Australii.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here