Troye Sivan już za niespełna miesiąc wypuści swój drugi studyjny album zatytułowany „Bloom”. Nowy krążek Australijczyka do tej pory promowany był m.in przez single „My My My” oraz „Dance To This” nagrane wspólnie z Arianą Grande. Tymczasem już jutro usłyszymy jego kolejną zapowiedź.


Do sieci przedostały się oficjalne informacje dotyczące nadchodzącego singla Sivana. Australijski wokalista właśnie potwierdził, że jego nowy singiel „Animal” ukaże się już 8 sierpnia czasu pacyficznego, a odpowiednio w Polsce kawałek zadebiutuje w sieci już jutro – 9 sierpnia o godzinie 6 rano.

„Premiera „Animal” już jutro wieczorem o 21.00 PST. Ostatnia piosenka przed premierą albumu. No to ruszamy dzieciaki!!!” wyznał Troye.

Przypomnijmy, że Troye Sivan swój drugi studyjny album, „Bloom”, wyda już 31 sierpnia. Materiał zwiastują single „My My My!”, „Bloom” oraz wydane niedawno „Dance to This”, z gościnnym udziałem Ariany Grande. Dyskografię 22-letniego wokalisty zamyka wydany w 2015 roku krążek „Blue Neighbourhood”, który okazał się być sporym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się krążków w USA i Australii.

Zwiastun oraz okładkę singla możecie znaleźć poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here