Amerykańska prasa alarmuje o kiepskich wynikach nowej trasy Taylor Swift. Według New York Post ‚Reputation Tour’ może się okazać prawdziwą komercyjną klęską.

Już 8 maja rozpocznie się kolejna trasa koncertowa Taylor Swift. Seria koncertów promujących album ‚Reputation’ rozpocznie się już 8 maja w Phoenix, zaś swój amerykański finał będzie miała 6 października w Texasie. Jak donosi NYP dotychczasowa sprzedaż biletów nie jest zadowalająca.

Patrząc na dane w Ticketmaster składająca się z 33 dat amerykańskich koncertów trasa nie wyprodukowała jeszcze nawet jednego koncertu, na który bilety zostały wysprzedane.” donosi amerykańska prasa. „Dla porównania bilety na koncerty z trasy „1989” zostały wysprzedane w ciągu kilku minut”.

„Sprzedaż biletów do tej pory jest wielkim rozczarowaniem. Są setki, albo nawet tysiące biletów, które są nadal w obiegu.” dodają dziennikarze NY Post.

Przyczyną całej sytuacji może być cena biletów na trasę promującą album ‚Reputation’, która – w porównaniu z poprzednimi koncertami gwiazdy – jest dość wygórowana.

Zapłaciłam $150 za bilet ze świetnym miejscem podczas trasy ‚1989’. Dzisiaj za te same miejsca muszę zapłacić $500″ cytuje jedną z użytkowniczek Twittera amerykańska gazeta.

Przypomnijmy, że dyskografię Taylor Swift zamyka wydane w listopadzie tego roku ‚Reputation’. Recenzję albumu możecie przeczytać TUTAJ.


http://www.luvpop.pl/2017-teledyski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here