Tegoroczne lato zapowiada się wyjątkowo gorąco, a to wszystko za sprawą latynoskich supergwiazd, które zawitają do Polski w ramach Trapeton Summer Bash, by dać show, jakiego ich fani nie zapomną nigdy. Największa impreza tego roku zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, co musicie o niej wiedzieć

Polskie morze, piękna pogoda, tysiące ludzi z całej Polski, którzy chcą dać się ponieść niesamowitej energii i najwięksi latynoscy artyści na jednej scenie. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Tak właśnie wyglądać będzie pierwsza edycja festiwalu Trapeton Summer Bash 2022 w Polsce. Tego wydarzenia zdecydowanie nie mogą przegapić nie tylko fani reggaetonu, muzyki latynoskiej oraz trapu, ale również wszyscy ci, którzy kochają dobrą muzykę na żywo i są stęsknieni za wspólną zabawą do białego rana.

Gente de Zona, Grupo Extra oraz Anitta to artyści, których na pewno nie zabraknie podczas trwającego trzy dni festiwalu. Patrząc na te nazwiska, trzeba spodziewać się prawdziwej bomby i naprrrawdę gorącej atmosfery. Organizatorzy imprezy zapewniają, że to jednak dopiero początek, a na wszystkich festiwalowiczów czekają równie gorące niespodzianki.

Trapeton Summer Bash odbędzie się między 8 a 10 lipca 2022 roku. Doskonale znana wszystkim plaża Stogi w Gdańsku zamieni się w centrum najgorętszego wydarzenia muzycznego tego roku. Oprócz muzyki uczestnicy imprezy mogą liczyć na wiele, wiele innych atrakcji. Na terenie festiwalu dostępne będą liczne strefy, z których będzie można korzystać do woli. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Día de Los Muertos.

Nie zastanawiajcie się, tylko łapcie bilety na Trapeton Summer Bash 2022. Takiej imprezy po prostu nie można przegapić!

Anitta prezentuje „Boys Don’t Cry”. Nowa piosenka gwiazdy festiwalu Trapeton już dostępna

Koncert Malumy w Krakowie: bilety są już w sprzedaży

Brazylijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce. Anitta gwiazdą festiwalu Trapeton Summer Bash

Bilety na festiwal Trapeton są już dostępne w oficjalnej sprzedaży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here