W obozie Christiny Aguilery zrobiło się gorąco. Do sieci nieoficjalnymi ścieżkami przedostały się wczesne wersje dwóch nowych kompozycji wokalistki – ‚Fall in Line’ oraz ‚Masochist’; po Internecie krąży także prawdopodobna tracklista i tytuł nadchodzącego krążka XTiny.


christina-aguilera-your-body-video-christina-aguilera-32338526-1920-1080

Dyskografię XTiny zamyka wydany w 2012 roku album ‚Lotus’.


Fani Christiny Aguilery już prawie od 6 lat czekają na kolejny studyjny krążek amerykańskiej gwiazdy. I choć 37-letnia artystka od kilku dobrych miesięcy regularnie zapewnia, że krążek nadejdzie już wkrótce, to tzw. X6 na próżno szukać na półkach sklepowych. Sytuacja się jednak robi dużo ciekawsza, bo w ciągu ostatnich dni do sieci przedostały się dema dwóch premierowych kawałków XTiny, czyli ‚Fall in Line’ oraz ‚Masochist’. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji każdy z nich znajdzie się na szóstym albumie gwiazdy, zaś utwór ‚Fall in Line’ to kawałek, w którym obok Aguilery pojawi się 25-letnia Demi Lovato. 

Co więcej, w sieci można odnaleźć sporo informacji świadczących o tym, że następca wydanego w 2012 roku albumu ‚Lotus’ będzie nosił tytuł ‚Liberation’. Plotki mówią, że premierę krążka zaplanowano na maj lub czerwiec, zaś na albumie znajdą się kolaboracje m.in. z Demi Lovato oraz Ty Dolla $ign i 2Chainz.

1. Sick Of Sitting
2. Like I Do featuring Anderson .Paak
3. Unless It’s With You
4. Maria
5. Twice
6. Masochist
7. I Don’t Need It Anymore Interlude
8. Pipe featuring TBD
9. Fall In Line featuring Demi Lovato
10. Deserve
11. Accelerate featuring Ty Dolla $ign and 2Chainz
12. Right Moves

Informacje te należy jednak przyjmować z odrobiną ostrożności – nie zostały one jeszcze potwierdzone przez wytwórnię wokalistki lub przez samą artystkę.


christina1