Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Czwarty studyjny krążek szwedzkiej wokalistki, zatytułowany „Sunshine Kitty” od dzisiaj jest dostępny na półkach sklepowych i serwisach streamingowych.

Nowy longplay Tove Lo to następca dobrze przyjętego, eksperymentalnego krążka „Blue Lips” sprzed dwóch lat, który wygenerował przebój „Disco Tits”. Na premierowym wydawnictwie Szwedki znalazło się łącznie 14 premierowych kompozycji, a wśród gości znaleźli się ALMA, Jax Jones, MC Zaac, Doja Cat czy Kylie Minogue. Przypomnijmy, że na pierwszy singiel zapowiadający album został wybrany przebojowy kawałek „Glad He’s Gone”. Jak zapowiada wytwórnia wydawnictwo utrzymane jest w obrębie takich klimatów jak pop, elektronika i alternatywa.

„Sunshine Kitty” powstawała w Los Angeles oraz Szwecji. Dla Tove Lo to nowy rozdział w karierze. Tytuł to, jak wyjaśnia wokalistka: – Gra słów odnosząca się do kobiecej siły, ale w pozytywny, radosny sposób. Wiąże się też z rysiem, który jest na okładce – to reprezentacja mojej osobowości oraz część mojej nowej muzyki. Urocza, ale robiąca głupie rzeczy, np. wdająca się w bójki albo upijająca się do nieprzytomności – tak brzmi ten album.” informuje wytwórnia wokalistki Universal Music Polska.

„Album wypełniony jest piosenkami o naiwnej miłości, młodzieńczych zmaganiach, przyszłych lękach i byciu dziwakiem. Jestem taka dumna z tego krążka i tak wdzięczna wszystkim zaangażowanym!” wyjaśniła artystka.

Odsłuch krążka oraz trackliste albumu „Sunshine Kitty” znajdziecie poniżej.

1. Gritty Pretty (Intro)
2. Glad He’s Gone
3. Bad as the Boys (feat. ALMA)
4. Sweet Talk, My Heart
5. Stay Over
6. Jacques (with Jax Jones)
7. Mateo
8. Come Undone
9. Are U Gonna Tell Her (feat. MC Zaac)
10. Equally Lost (feat. Doja Cat)
11. Really Don’t Like You (feat. Kylie Minogue)
12. Shifted
13. Mistaken
14. Anywhere You Go

Nowy singiel Tove Lo już dostępny! Posłuchaj kawałka „Sweettalk my Heart”

Tove Lo i Kylie Minogue prezentują video do „Really don’t like u”! Zobacz klip do ich wspólnego singla

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here