Premiera czwartego studyjnego albumu Tove Lo zbliża się wielkimi krokami. Szwedzka piosenkarka postanowiła nie trzymać swoich fanów dłużej w niepewności i udostępniła wszystkie oficjalne szczegóły płyty „Sunshine Kitty”. 

Tove Lo ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Kolejny studyjny album artystki zatytułowany „Sunshine Kitty” na półki sklepowe trafi już 20 września bieżącego roku nakładem wytwórni Universal Music Polska. Na albumie znajdzie się łącznie 14 premierowych kompozycji, a wśród gości znaleźli się ALMA, Jax Jones, MC Zaac, Doja Cat czy Kylie Minogue. Przypomnijmy, że na pierwszy singiel zapowiadający album został wybrany kawałek „Glad He’s Gone”.

„Sunshine Kitty” ukaże się już 20 września! Możecie go już teraz zamówić i wstępnie zapisać w swojej bibliotece. Album wypełniony jest piosenkami o naiwnej miłości, młodzieńczych zmaganiach, przyszłych lękach i byciu dziwakiem. Jestem taka dumna z tego krążka i tak wdzięczna wszystkim zaangażowanym! Odliczamy.” napisała wokalistka.

Oficjalną tracklistę i okładkę krążka znajdziecie poniżej.

1. Gritty Pretty (Intro)
2. Glad He’s Gone
3. Bad as the Boys (feat. ALMA)
4. Sweet Talk, My Heart
5. Stay Over
6. Jacques (with Jax Jones)
7. Mateo
8. Come Undone
9. Are U Gonna Tell Her (feat. MC Zaac)
10. Equally Lost (feat. Doja Cat)
11. Really Don’t Like You (feat. Kylie Minogue)
12. Shifted
13. Mistaken
14. Anywhere You Go

Nowy singiel Tove Lo już dostępny! Posłuchaj kawałka „Glad He’s Gone”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here