Premiera czwartego studyjnego albumu Tove Lo zbliża się wielkimi krokami. Wszystko wskazuje na to iż wkrótce usłyszymy nowy singiel zwiastujący projekt. Ostatnio bowiem szwedzka gwiazda została zauważona na planie zdjęciowym do premierowego klipu.

Tove Lo ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Kolejny studyjny album artystki zatytułowany „Sunshine Kitty” na półki sklepowe trafi już 20 września bieżącego roku nakładem wytwórni Universal Music Polska. Na albumie znajdzie się łącznie 14 premierowych kompozycji, a wśród gości znaleźli się ALMA, Jax Jones, MC Zaac, Doja Cat czy legendarna Kylie Minogue. Przypomnijmy, że na pierwszy singiel zapowiadający album został wybrany kawałek „Glad He’s Gone”, natomiast w ubiegły piątek została udostępniona kompozycja „Bad As The Boys” z udziałem ALMY.

„Sunshine Kitty” ukaże się już 20 września! Możecie go już teraz zamówić i wstępnie zapisać w swojej bibliotece. Album wypełniony jest piosenkami o naiwnej miłości, młodzieńczych zmaganiach, przyszłych lękach i byciu dziwakiem. Jestem taka dumna z tego krążka i tak wdzięczna wszystkim zaangażowanym! Odliczamy.” napisała wokalistka.

Tymczasem według najnowszych doniesień pojawiających się w sieci Tove ostatnio nagrywała teledysk do singla „Really Don’t Like You” nagranego w duecie z Kylie Minogue. Ujęcia kręcone były w stolicy Czech – Pradze m.in. na zabytkowym moście Karola. Informacja została potwierdzona podczas koncertu przez samą Tove Lo, natomiast nie wiadomo jeszcze czy w teledysku pojawi się Kylie. Wiecej informacji o albumie „Sunshine Kitty” znajdziecie w artykule poniżej.

Tove Lo ogłosiła wszystkie szczegóły nowej ery. Sprawdź okładkę, tracklistę oraz datę premiery krążka „Sunshine Kitty”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here