Tove Lo pracuje nad wzmocnieniem swojej pozycji w świecie muzyki pop: po ubiegłorocznej premierze dobrze przyjętego albumu ‚Lady Wood’, który promowany był m.in. przez singiel ‚Cool Girl’, wokalistka jest już gotowa do premiery nowego krążka.

Szwedzka wokalistka Tove Lo jakiś czas temu opublikowała pierwszy singiel ze swojego nadchodzącego wydawnictwa. Utwór ‚Disco Tits’ stanowi pierwszą zapowiedź nowego studyjnego krążka autorki przebojów ‚Habits (Stay High)’ oraz ‚Cool Girl’. Tymczasem już teraz znane są szczegóły premierowego krążka artystki.

Szwedka na swoich kontach w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami informacją, że jej trzeci studyjny album zatytułowany ‚Blue Lips’ (Lady Wood Phase II)’ ukaże się już za kilkanaście dni, a dokładnie 17 listopada. Wokalistka opublikowała również oficjalną okładkę i tracklistę krążka.

Przypomnijmy, iż w ubiegłorocznym wywiadzie dla Rolling Stone Tove Lo wyznała, że ‚Lady Wood’ to pierwsza część tego, co ona sama nazywa mianem „podwójnego albumu”. Zgodnie z zamysłem artystycznym Tove wydawnictwo zostało podzielone na dwa segmenty, a ‚Blue Lips’ stanowi jego kontynuację.

Poniżej znajdziecie oficjalną okładkę oraz tracklistę nowego albumu Tove.

1. Light Beams (Chapter III)
2. Disco ****
3. Shedontknowbutsheknows
4. Shivering Gold
5. Don’t Ask Don’t Tell
6. Stranger
7. Bitches
8. Pitch Black (Chapter IV)
9. Romantics (feat. Daye)
10. Cycles
11. Struggle
12. 9th of October
13. Bad Days
14. Hey You Got Drugs?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here