Lana Del Rey niedawno zadebiutowała w roli poetki, ukazując światu swój tomik poezji zatytułowany Violet Bent Backwards Over The Grass. Wydawnictwo SQN zdecydowało się na przetłumaczenie twórczości artystki na język polski. Premiera już na początku przyszłego roku!

Lana Del Rey jako artystka z przemysłu muzycznego dała się już poznać światowej publice z różnych stron. Podczas swojej kariery wydała 6 albumów studyjnych i przygotowuje się do premiery kolejnego zatytułowanego Chemtrails Over the Country Club. Mimo swojej wysokiej aktywności muzycznej, swój czas poświęciła także na tworzenie poezji czego efektem jest powstanie tomiku poezji, w którym znajdziemy aż kilkadziesiąt utworów.

Premiera tego zbioru była konswekwentnie przesuwana, jednak w końcu Violet Bent Backwards Over The Grass ujrzało światło dzienne. Oprócz wydania książkowego możemy nabyć także audiobook. Przed publikacją książki, artystka zamieszczała fragmenty poezji na swoim Instagramie. Z częścią z nich nadal możemy się zapoznać za pośrednictwem jej wpisów na tej platformie.

Wydawnictwo SQN zdecydowało się na przetłumaczenie poezji wokalistki na język polski. Dla wielu sympatyków Del Rey będzie to na pewno dobra wiadomość, szczególnie, że w naszym kraju artystka cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony publiczności. Premiera przetłumaczonego tomiku poezji nadejdzie wiosną w przyszłym roku.

LANA DEL REY PONOWNIE PRZESUWA PREMIERĘ SWOJEGO ALBUMU. CHEMTRAILS OVER THE COUNTRY CLUB W POŁOWIE PRZYSZŁEGO ROKU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here