Dzisiaj mija równo rok od zamachu terrorystycznego, który miał miejsce tuż po koncercie Ariany Grande w brytyjskim Manchesterze. Wokalistka opublikowała na swoich mediach społecznościowych wpis dotyczący tragicznych wydarzeń.


Przypomnijmy, że po zakończeniu koncertu amerykańskiej piosenkarki w Manchester Arena zamachowiec Salman Abedi zdetonował ładunek wybuchowy w tłumie fanów Grande wychodzących z hali koncertowej. W wyniku zamachu śmierć poniosły wówczas 22 osoby, ponad 100 kolejnych zostało rannych. Ariana opublikowała na swoich mediach społecznościowych wpis dotyczący tego tragicznego w swych skutkach dnia.

Myślę o Was wszystkich dzisiaj, każdego dnia. Kocham Was całą sobą i wysyłam Wam wszystkim światło i ciepło, które mogę Was zaoferować w tym trudnym dniu.” napisała Ariana.

Dodajmy, że Ariana na temat zamachu terrorystycznego w Manchesterze wypowiedziała się również w wywiadzie dla magazynu TIME.

Muzyka ma być najbezpieczniejszą rzeczą na świecie. Myślę, że dlatego jest tak ciężko w moim sercu każdego dnia. Szkoda, że nie mogę zrobić nic więcej. Myślisz, że z czasem łatwiej będzie o tym mówić, albo się z tym pogodzisz. To jednak każdego dnia jest bardzo bolesne.” powiedziała Ariana.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here