Od jakiegoś czasu w sieci nie słabły spekulacje na temat składu jurorskiego kolejnej edycji programów TVP 2 „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „The Voice Senior”. Już oficjalnie potwierdzono członków panelu sędziowskiego nowej odsłony popularnych talent-show.

Jak wynika z informacji, które właśnie pojawiły się w sieci w nowej edycji „The Voice” pojawią się zarówno całkowicie nowi jurorzy, jak i nazwiska dobrze znane widzom z poprzednich edycji. Na fotelach jurorskich tym razem zasiądą dobrze znani z poprzednich edycji Michał Szpak oraz powracający po sezonie przerwy Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz dwóch 2 nowych trenerów – Kamil Bednarek i Margaret.

Natomiast trenerami muzycznego formatu dla najmłodszych – „The Voice Kids” bez zmian pozostaną: Dawid Kwiatkowski, duet Tomson i Baron oraz Cleo.

Kolejnym formatem, który zadebiutuje na antenie będzie „The Voice Senior” stworzony dla osób, które ukończyły 60-ty rok życia. Na fotelach trenerskich zasiądą Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk.

Przypomnijmy, że ubiegłą edycję show wygrał Marcin Sójka z drużyny Patrycji Markowskiej, zaś dwa lata temu Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here