Jak wcześniej informowaliśmy, królowa popu została gwiazdą najnowszego wydania „Vogue Italia”. W wywiadzie udzielonym dla magazynu, Madonna oficjalnie potwierdziła, że następca wydanego trzy lata temu albumu „Rebel Heart” zostanie wydany jeszcze w tym roku.


Nowy krążek Madonny to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku. Po wielu miesiącach spekulacji i zapowiadania singla „Beautiful Game”, wykonawczyni przeboju „Like a Prayer” oficjalnie przyznała, że jej najnowszy krążek pojawi się w sprzedaży do końca tego roku. W wywiadzie udzielonym dla „Vogue Italia”, 59-letnia artystka zdradziła również, że jej zeszłoroczna przeprowadzka do Portugalii mocno wpłynęła na brzmienie całego krążka.

„Poznałam wielu wspaniałych artystów i z wieloma z nich podjęłam współpracę nad nową płytą, więc czuć będzie wpływ Lizbony na moją muzykę i pracę. Jak mogłoby być inaczej? Nie wiem, jak mogłabym przeżyć ten rok, nie doświadczając tej kultury” – powiedziała.

Przypomnijmy, że o swoim powrocie Madonna informowała już rok temu. Będąc gwiazdą jednego z odcinków show „Live with Kelly and Ryan”, wyznała, że rok 2017 był dla niej rokiem „soccer mum”, natomiast 2018 będzie powrotem do muzycznego świata. Podczas tegorocznej gali „Met Gala 2018”, wokalistka wykonała nawet fragment potencjalnego kawałka z płyty, czyli „Beautiful Game”.

REKRUTACJA DO LUVPOP.pl: dołącz do nas już teraz, sprawdź szczegóły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here