To nie mogło skończyć się inaczej. Po kilku dniach spekulacji przed chwilą Nicki Minaj oficjalnie ogłosiła daty koncertów swojej nadchodzącej trasy koncertowej promującej album „Queen”, a na mapie państw, które odwiedzi raperka znalazła się Polska. 35-latce towarzyszyć będzie Future.


Nicki Minaj ogłosiła dzisiaj detale swojej kolejnej trasy koncertowej – „the Nickihndrxx Tour” – tym razem promującej album „Queen”, którego premierę zaplanowano na połowę sierpnia. Raperka odwiedzi kilka europejskich państw, w tym – po raz pierwszy – Polskę. Koncert Minaj oraz towarzyszącego jej rapera skrywającego się pod pseudonimem Future odbędzie się w Łodzi już na początku lutego. Gwiazdy będzie można zobaczyć 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Trasa obejmie 50 największych hal świata, w tym Toronto, Nowy Jork, Los Angeles, Monachium, Paryż, Londyn i co najważniejsze na tej liście jest także Łódź.” mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek 15 czerwca o godzinie 10:00. Do sprzedaży trafią również pakiety VIP, których ilość jest ograniczona. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Daty europejskich koncertów oraz oficjalny plakat promujący trasę znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here