lana Del Rey może świętować swój kolejny wielki sukces w karierze. Wydany tydzień temu album „Norman Fucking Rockwell!” spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami fanów wokalistki oraz krytyków muzycznych i właśnie zadebiutował na szczycie zestawienia najpopularniejszych albumów UK Charts.

Lana Del Rey nie zwalnia tempa. Jej nowy studyjny album ukazał się dokładnie tydzień temu. Wydawnictwo „NFR!” właśnie zadebiutowało na 1. miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się albumów na Wyspach. Materiał zwiastowany m.in przez single „Doin Time”, „The Greatest” oraz „fuck it i love you” w pierwszym tygodniu od premiery sprzedał się o 12 tysięcy kopii więcej niż najbliższy rywal – Ed Sheeran z wydawnictwem „No. 6 Collaborations Project”.

Tym samym jest to już czwarty album w karierze, który zadebiutował na samym szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii po „Born To Die”, „Ultraviolence” oraz „Lust for Life”. Sukces ten pozwolił Amerykance uzyskać miano drugiej wokalistki (obok Taylor Swift), której aż 4 krążki dotarły do szczytu zestawienia UK Charts w tej dekadzie. Więcej o sukcesach nowego wydawnictwa Lany znajdziecie TUTAJ.

Ponadto „Norman Fucking Rockwell!” zdążył już także dotrzeć do TOP5 zestawienia najpopularniejszych krążków m.in. w Szwecji, Niemczech, Belgii czy Holandii.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here