Od kilku tygodni w sieci spekulowano na temat składu jurorskiego kolejnej edycji programu TVP 2 „The Voice of Poland”. Przed chwilą oficjalnie potwierdzono członków panelu sędziowskiego dziewiątej serii popularnego talent-show. 


Jak wynika z informacji, które ukazały się na oficjalnej stronie internetowej programu w nowej edycji „The Voice” pojawią się zarówno całkowicie nowi jurorzy, jak i nazwiska dobrze znane widzom z poprzednich edycji. Na fotelach jurorskich tym razem zasiądą Michał Szpak, powracająca do show Patrycja Markowska (jurorka w drugiej edycji) oraz dwóch dwóch nowych trenerów – Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Przypomnijmy, iż z programem pożegnali się Andrzej Piaseczny oraz duet Tomson i Baron.

Dodajmy, że nie sprawdziły się krążące po sieci plotki jakoby w nowej edycji miały pojawić się Margaret oraz Natalia Nykiel. Panie te były wielokrotnie wskazywane jako potencjalne trenerki w nadchodzącej edycji, w rzeczywistości nie doszło jednak do zawarcia kontraktu z TVP 2 na sędziowanie. Ósmą edycję wygrała Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here