Liam Payne od dłuższego czasu przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej solowej płyty. Brytyjski wokalista właśnie oficjalnie zapowiedział premierę nowego singla z udziałem popularnego rapera A Boogie Wit Da Hoodie.

Przypomnijmy, że od czasu ogłoszenia w 2016 roku zawieszenia działalności przez członków One Direction, Liam zdążył już wydać szereg singli, w tym hitowe „Strip That Down” z Quavo, „Familiar” z J Balvinem oraz wystąpił u boku Rity Ory w wielkim filmowym przeboju „For You”.

Młody wokalista za pośrednictwem mediów społecznościowych właśnie ogłosił, że efekt jego kolaboracji ze znanym amerykańskim artystą A Boogie Wit Da Hoodie ukaże się już za tydzień. Kompozycja zatytułowana „Stack It Up” ma zadebiutować w sieci już w przyszłą środę tj. 18 września. Kawałek będzie najprawdopodobniej kolejnym utworem promującym debiutancki studyjny album artysty, którego data premiery w dalszym ciągu jest przekładana w czasie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here