Lana Del Rey intensywnie przygotowuje się do wydania swojej kolejnej płyty w karierze. Amerykańska wokalistka podzieliła się dziś ze swoimi fanami ekscytującą wiadomością. Już wkrótce usłyszymy aż 2 premierowe single zapowiadające jej nową erę wraz z teledyskami.

Nowy album Lany Del Rey to jeden z najbardziej gorących i wyczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku, a każdy z pojawiających się newsów roznieca emocje fanów wokół premiery wydawnictwa. Sama wokalistka nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół swojej nowej muzycznej ery i właśnie podzieliła się ekscytującą informacją. Amerykanka na swoje social media wrzuciła zdjęcie z planu do nowego teledysku. Wokalistka zdradziła przy okazji tytuły nadchodzących singli – „fuck it I love you!” oraz „the greatest”. Natomiast nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące oficjalnej premiery wspominanych piosenek i wideoklipów Lany.

Myślę, że pokochacie nowy, podwójny teledysk, który zrobiłam z Richem Lee do kawałków z nowego albumu – „fuck it I love you!” oraz „the greatest” napisała artystka.

Reżyserem nowych klipów Lany został Rich Lee, z którym piosenkarka współpracowała już wcześniej m.in jest twórcą teledysków z ery „Lust for Life”.

Według krążących w sieci informacji album zatytułowany „Norman Fucking Rockwell” ukaże się już w przyszłym miesiącu tj. 30 sierpnia i będzie zawierał łącznie 13 piosenek w tym wydane tzw. buzz single „Mariners Apartment Complex” czy „Venice Bitch”. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule poniżej.

Nowy album Lany Del Rey ukaże się w przyszłym miesiącu!? Sprawdź szczegóły premiery krążka „Norman Fucking Rockwell”

Lana Del Rey jako Priscilla Presley w nowym filmie o Elvisie? Piosenkarka ubiega się o rolę żony ikony popkultury

Ariana Grande o współpracy z Laną Del Rey i Miley Cyrus: „Są dla mnie jak prawdziwe anioły”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here