Legendarny girlsband Spice Girls ogłosił swoją pierwszą od ponad dekady trasę koncertową.  Wokalistki już w przyszłym roku wyruszą w trasę „Spice World” obejmującą sześć miast Wielkiej Brytanii. 

Informacje o tournée potwierdziły osobiście Mel B, Mel C, Emma Bunton i Geri Halliwell w opublikowanym dzisiaj na ich oficjalnym profilu na Twitterze nagraniu.

Niestety na scenie zabraknie Victorii Beckham, która podjęła decyzję o nie dołączeniu do swoich przyjaciółek podczas zbliżających się koncertów. Posh Spice wydała w tej sprawie krótkie oświadczenie.

„Dzisiejszy dzień jest szczególny dla dziewcząt, które ogłaszają pierwsze daty koncertów od czasu naszego wspólnego występu w 2012 roku! Nie dołączę ponownie do moich dziewczyny na scenie, ale bycie w Spice Girls było bardzo ważną częścią mojego życia i życzę im mnóstwo miłości i zabawy podczas powrotu w trasę w przyszłym roku. Wiem, że dadzą niesamowite show, a fantastyczni fani przeszli i teraźniejsi będą się świetnie bawić!”.

Trasa obchodząca 25 rocznicę powstania Spice Girls rozpocznie się 1 czerwca 2019 roku W Manchesterze na stadionie Etihad Stadium, a zakończy na słynnym stadionie Wembley w Londynie. Gościem specjalnym będzie Jess Glynne. Bilety trafią do sprzedaży już w najbliższą sobotę.

Spice Girls on Twitter

Breaking Spice news… Tickets on sale Saturday 10.30am ✌🏻 #GirlPower #FriendshipNeverEnds https://t.co/QmWrXOWLMd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here