Dua Lipa nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Kilka dni po zapowiedzi remixu utworu „Levitating”, w którym u boku Duy zaśpiewają Madonna i Missy Elliott wokalistka właśnie potwierdziła premierę specjalnej wersji jej drugiego albumu „Club Future Nostalgia”.

Najnowsze wydawnictwo Duy Lipy okazało się wielkim sukcesem artystki, a emocje wokół krążka nie opadają. Wokalistka zdradziła plany dotyczące wydania specjalnej wersji wydawnictwa z remixami zatytułowanego „Club Future Nostalgia” za pośrednictwem swoich social mediów. Na krążku znajdą się nowe wersje utworów z płyty, w tym współprace z innymi popularnymi artystami m.in. Gwen Stefani czy Markiem Ronsonem w nowej wersji tegorocznego hitu gwiazdy „Physical”. Specjalne wydanie płyty ukaże się już 21 sierpnia bieżącego roku.

Przypomnijmy, że album będzie promowany przez remix uwielbianego przez fanów 24-latki kawałka „Levitating”. Premiera utworu zremiksowanego przez The Blessed Madonna i z gościnnym udziałem Madonny i Missy Elliott zaplanowana jest na 14 sierpnia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here