Nowy album Christiny Aguilery – „Liberation” – ukaże się już 15 czerwca. Pierwszym singlem zwiastującym materiał jest kompozycja „Accelerate”. Tymczasem wokalistka już za kilkanaście dni wystąpi na żywo podczas Billboard Music Awards z zupełnie innym utworem, u boku pewnej znanej młodej piosenkarki.


Na szóstym studyjnym albumie Aguilery pojawi się łącznie 15 premierowych utworów, w tym duet z inną amerykańską wokalistką – Demi Lovato. 25-letnia Lovato wielokrotnie otwarcie przyznawała, że Christina to jedna z jej największych idolek, zaś możliwość nagrania wspólnego utworu z autorką przeboju „Genie in a Bottle” to spełnienie marzeń. Lovato pojawi się w utworze „Fall in Line”, który znalazł się na finalnej trackliście „Liberation”.

Okazuje się, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć obydwie Panie na jednej scenie. Christina dzisiaj potwierdziła, że 20 maja wystąpi podczas Billboard Music Awards, gdzie razem z Demi wykona premierowy utwór „Fall In Line”. Kompozycja do sprzedaży cyfrowej prawdopodobnie trafi kilka dni przed występem na BBMA.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla magazynu Billboard XTina wypowiedziała się na temat osób, z którymi współpracowała nad „Liberation”, w tym na temat Lovato.

Przeszliśmy przez kilka nazwisk kobiet. Potrzebowałam donośnej piosenkarki, a ona zabrała ten utwór na następny level. Prawie się popłakałam, gdy usłyszałam po raz pierwszy jej głos w tym nagraniu (o „Fall In Line” – przyp.)” wyznała Christina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here