Marzenie fanów Céline Dion wreszcie się spełni! Agencja koncertowa Prestige MJM potwierdziła na swoim facebookowym profilu, że kanadyjska wokalistka w przyszłym roku zagra aż 2 koncerty w Polsce!

Koncert Céline Dion w Polsce to marzenie wielu fanów. Polski fanklub wokalistki jakiś czas temu stworzył nawet wydarzenie, mające zachęcić artystkę do zagrania w naszym kraju. Wszystko wskazuje na to, że udało się! Na Facebooku Prestige MJM pojawił się post, na którym widzimy napis „Do zobaczenia wkrótce! Love, Céline…”.

Aktualizacja: Céline Dion w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR zaśpiewa w Polsce aż dwa razy: 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja w TAURON Arenie Kraków. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie, kochana przez miliony fanów na całym świecie, powróci do Polski po dwunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 4 października o godzinie 10:00. Wcześniej ruszy przedsprzedaż. Organizatorem koncertów Céline Dion w Polsce jest agencja Prestige MJM.

Céline Dion prezentuje nowy teledysk. Zobacz klip do singla „Imperfections”!

Céline Dion szykuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego zatytułowane „Courage”. 18 września do sieci trafiły trzy premierowe utwory: „Imperfections”, „Lying Down” oraz „Courage”. Krążek wyjdzie 15 listopada 2019 roku. Obecnie, wokalistka jest w trasie go promującej „Courage World Tour”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here