Wokalistka nie przestaje promować wydanego w 2017 roku albumu „Beautiful Trauma”. Jak donosi portal The Music Network, amerykańska gwiazda wybrała czwarty singiel z płyty, który ma trafić do stacji radiowych już niebawem.


„Beautiful Trauma” to jeden z lepiej przyjętych krążków w dyskografii P!nk i kiedy wszyscy myśleli, że jego promocja zakończyła się na wypuszczeniu kawałka „Whatever You Want” wraz z teledyskiem, serwis The Music Network opublikował informację, iż jeszcze w te wakacje do stacji radiowych trafi kolejny singiel z płyty. Będzie to uwielbiany przez fanów utwór „Secrets”. Według doniesień portalu, premiera singla ma zbiec się z rozpoczęciem australijskiej części trasy koncertowej „Beautiful Trauma World Tour”, tzn. pierwszy tydzień lipca.

P!nk ‚Beautiful Trauma’: stabilna podróż po bezpiecznych ścieżkach popu [RECENZJA]

Przypomnijmy, że wydany w październiku 2017 roku album „Beautiful Trauma” był drugim najlepszym żeńskim debiutem na liście Billboard 200 z wynikiem wynoszącym 408 tysięcy sprzedanych kopii. Lepszym wynikiem mogła się pochwalić jedynie Taylor Swift, której album „Reputation” sprzedał się w liczbie miliona i 238 tysięcy egzemplarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here