Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Justin Bieber oświadczył się modelce i córce znanego aktora Hailey Baldwin w tę sobotę podczas wspólnego wypoczynku na Bahamach. 


Jako pierwszy o zaręczynach poinformował portal TMZ. Według świadków miały one miejsce w jednej z tamtejszych restauracji. W trakcie gdy para bawiła się na parkiecie, ochrona Justina poprosiła pozostałych gości o odłożenie telefonów, bo za chwilę wydarzy się coś specjalnego.

Oficjalnie informację o zaręczynach potwierdzili rodzice pary. Jeremy Bieber – ojciec Justina opublikował na swoim profilu na Instagramie fotografie przedstawiającą syna podpisując „Dumny to mało powiedziane! Jestem podekscytowany na myśl o kolejnym rozdziale!”. Również mama piosenkarza, nie kryła podekscytowania tweetując „Miłość Miłość Miłość Miłość Miłość Miłość Miłość”. Chwilę później pojawił się także wpis ojca Hailey „Słodki uśmiech na mojej twarzy! Ja i moja żona Kennya zawsze modlimy się o wolę Boga! On jest w sercach Justina i Hailey. Módlmy się, aby Jego wola została spełniona. Kocham was oboje bardzo mocno”

Pattie Mallette on Twitter

Love Love Love Love Love Love Love.

W internecie pojawiły się również pierwsze zdjęcia potencjalnego pierścionka zaręczynowego.Na ten moment brak jest jednak jakiejkolwiek publicznej wypowiedzi na ten temat ze strony głównych zainteresowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here