Dzisiaj swoją premierę ma nowy album utalentowanej Tinashe. Świeży krążek 25-latki nosi tytuł ‚Joyride’ i jest kolejnym – po debiucie ‚Aquarious’ oraz kilku mixtape’ach – wydawnictwem Amerykanki.


tinashe-offset-no-drama-001


Premierę ‚Joyride’ zaplanowano na 13 kwietnia. Do tej pory materiał zwiastowany był przez single ‚No Drama’, ‚Faded Love’ oraz ‚Me So Bad’Warto dodać, iż początkowo na albumie miały znaleźć się wydane jakiś czas temu piosenki ‚Player’, ‚Superlove’ i ‚Flame’, ostatecznie jednak piosenkarka porzuciła plany, co do ich umieszczenia na swoim nowym krążku.

Na ‚Joyride’ znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji. Wokalistka do współpracy zaprosiła m.in. French Montanę, Ty Dolla $ign, Future’a oraz Little Dragon. Album zawiera jedno intro oraz dwa przerywniki w postaci ‚Go Easy On Me’ i ‚Ain’t Good For Ya’. Naszą recenzję nowej płyty Tinashe możecie przeczytać TUTAJ.

„Kamień z serca! 25-letniej Tinashe po wielu trudnych bojach udało się w końcu wydać zapowiadany od dłuższego już czasu album. ‚Joyride’ ocieka dużą dawką porządnego i wciągającego r&b, stawiając tym samym utalentowaną Amerykankę wśród najbardziej obiecujących przedstawicielek tego gatunku.” przeczytaj więcej pod tym linkiem.

Posłuchaj i streamuj ‚Joyride’ poniżej.