Tinashe to jedna z najważniejszych postaci współczesnego R&B. Artystka coraz częściej gości na okładkach magazynów, w programach telewizyjnych i scenach na całym świecie, a już niedługo będzie można ją podziwiać w całkowicie nowej roli. Nashe znalazła się wśród gwiazd wybranych do najnowszej edycji amerykańskiego „Dancing With The Stars”.

Jak donoszą zagraniczne media Tinashe wystąpi w 27 edycji tego popularnego w Stanach programu rozrywkowego. Wbrew wcześniejszym oczekiwaniom jakoby jej partnerem miał zostać rosyjski tancerz i choreograf Gleb Savchenko producenci show zdecydowali się połączyć ją z Brandonem Armstrongiem, dla którego będzie to pierwsza edycja, w której będzie mieć okazję powalczyć na parkiecie programu.

Pierwszy odcinek „Dancing With The Stars” zostanie wyemitowany 24 września na stacji ABC. Pełna obsada została ogłoszona dzisiaj podczas programu „Good Morning America„. Oprócz Tinashe wystąpią m.in. modelka Alexis Ren, aktorka Evanna Lynch i stand-uperka Nikki Glaser.

Dancing with the Stars on Twitter

@Tinashe is a do it yourself musical marvel. Now, alongside @brandonkstrong, she hopes to add the Mirrorball trophy to her list of accomplishments! #DancingOnGMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here