Po raz pierwszy w swojej karierze Tiësto podjął współpracę z latynoską artystką. Ponadto Don’t Be Shy to pierwszy anglojęzyczny numer w karierze Karol G. Jaki jest wynik takiego połączenia? Możemy przekonać się już teraz.

Klip do numeru został nakręcony w Miami. Tiësto nie szczędził komplementów w stronę Karol G po ich wspólnej współpracy.

Karol G jest niesamowicie utalentowaną supergwiazdą i genialnie sprawdziła się w tej piosence. Kiedy tylko usłyszałem jej gładki wokal w „Don’t Be Shy”, od razu wpadł mi w ucho. Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tym utworem z fanami nas obojga na całym świecie – powiedział Tiësto.

Współpraca z Tiësto to jedna z największych i najpiękniejszych niespodzianek, jaka mi się przydarzyła w tym roku. Na mojej playliście jest wiele jego piosenek i często ich słucham. Kiedy dostałam propozycję, by z nim współpracować, a na dodatek zaśpiewać moją pierwszą piosenkę po angielsku, osiągnęłam najwyższy poziom ekscytacji. Po pierwsze to możliwość współpracy z Tiësto, po drugie okazja, by nagrać piosenkę w całości po angielsku. Zawsze chciałam być fani kojarzyli mnie ze śpiewaniem po hiszpańsku, ale uważam, że fajnie jest czasem poeksperymentować, poszerzyć horyzonty i spróbować trafić do innego odbiorcy – opowiedziała Karol G, odnosząc się do współpracy z artystą.

Z klipem oraz utworem Don’t Be Shy możecie zapoznać się poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here