TIDAL walczy z koronawirusem. Serwis przyłączył się do akcji #zostańwdomu, czego efektem są specjalnie przygotowane playlisty stworzone przy współpracy z artystami, influencerami i blogerami. 

Serwis streamingowy podjął się zadania wypuszczenia serii playlist sygnowanych hasłem #zostańwdomu, które uatrakcyjnią czas przymusowego siedzenia w domach i urozmaicą wykonywanie prostych, codziennych czynności. Wśród opublikowanych playlist znajdą się te do chilloutu, spędzania czasu z rodziną, gotowania, szalonych chwil we dwoje i na poprawę humoru. Nie zabraknie też latynoskich rytmów i tych na imprezę urodzinową w czasach pandemii. Listy utworów dla TIDAL wybrali i wyselekcjonowali m.in. Gabi Drzewiecka, Rosalie., Rozkoszny, Natalia Nykiel, Reni Jusis i Travelicious.

W rozmowie z LUVPOP Michał Korkosz, prowadzący blog kulinarny Rozkoszny.pl i autor książki „Fresh From Poland”, opowiedział o przygotowanej przez niego muzycznej mieszance.

„Koczowanie w domu może być rozkoszne. Wystarczy kilka kulinarnych projektów pachnących masełkiem (prosty chlebek bananowy, kurkumowe ciasto z cytrynami?) i dobra muzyka w tle. Moja playlista zaczyna się od La Valse d’Amélie, walca bajecznie zakręconej Ameli. To zaproszenie do mojego tajemniczego świata smaków i aromatów. Dalej to ścieżka piosenek, które raz nabierają tempa, raz zwalniają, cały towarzysząc podczas kulinarnej eskapady. Przy Easy Son Lux uspokajam oddech po krojeniu cebuli na czas, a podczas nowego kawałka Lady Gagi Stupid Love tańczę i śpiewam, celebrując nadchodzące zwycięstwo rozkoszy (chyba powinno znaleźć się tu także The Edge of Glory). Nie brakuje brzmień Sufjana Stevensa, którego uwielbiam: Love Yourself, Mystery of Love, czy All Delighted People. Jest też trochę francuskiej niszowej muzyki: Écoute chérie, Toi et Moi i Sémaphore. Nic tylko pozostawać w domu.”

Ceny subskrypcji w ofercie standardowej TIDAL wynoszą 19,99 miesięcznie za konto Premium i 39,99 za TIDAL HiFi. W ofercie znajdują się także pakiet rodzinny i zniżka studencka. Dla wszystkich serwis oferuje również 30 dni darmowego okresu próbnego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here