Z ostatniej chwili: The Weeknd ogłasza powrót na światową scenę z trasą koncertową „After Hours Tour”. Wokalista odwiedzi miedzy innymi Kraków. 

Artysta zagra na Tauron Arenie. Będzie to już jego drugi występ w naszym kraju, po show podczas festiwalu Open’er 2017. Jak informuje organizator koncertu, firma Live Nation, „trasa ogłoszona na 2022 rok obejmuje koncerty w Stanach Zjednoczonych i Europie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 8 lutego o godzinie 10:00 po historycznym występie The Weeknd na Super Bowl. Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w sobotę, 6 lutego o 10.00.”

Trasa koncertowa będzie promować najnowszy album kanadyjskiego wokalisty zatytułowany „After Hours”, z którego pochodzą takie wielkie hity jak m.in. „Save Your Tears”, „In Your Eyes”, „Until I Bleed Out” oraz największy przebój 2020 roku „Blinding Lights”. Z pewnością nie zabraknie innych znanych piosenek Abela Tesfaye, takich chociażby jak „Can’t Feel My Face”, „Starboy”, „In the Night” i „Call Out My Name”.

Oprócz Krakowa The Weeknd odwiedzi również takie miasta jak m.in. Vancouver, Wiedeń, Barcelona, Los Angeles, Berlin, Atlanta, Toronto, Londyn, Paryż i Mediolan.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)

The Weeknd w zwiastunie Super Bowl Halftime Show. Występ wokalisty już w niedzielę

The Weeknd wraca z najnowszym krążkiem. Posłuchaj płyty After Hours już teraz [streaming-party]

The Weeknd oskarża Grammy o korupcję i odwołuje występ na przyszłorocznej gali. Wszystko z powodu braku nominacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here