Nowa płyta od The Weeknd to zbiór największych, jak do tej pory, hitów wokalisty. Premiera wydawnictwa ma związek z występem Abela na Super Bowl, który już w najbliższą niedzielę. 

“The Highlights” to sposób na zaprezentowanie najbardziej znaczących dzieł The Weeknd w jednym miejscu. Nie jest to płyta „Greatest Hits” ale zapewnia nowym słuchaczom wycieczkę do najlepszych i ulubionych dzieł kultowego artysty.”

Na „The Highlights” znalazło się 18 dobrze znanych utworów, m.in. największy przebój 2020 roku „Blinding Lights” oraz takie numery jak „Can’t Feel My Face”, „Starboy”, „I Feel It Coming”, „Call Out My Name” i „The Hills” (piosenek tych z pewnością nie zabraknie również na ogłoszonym wczoraj koncercie w Krakowie). Wszystkie zgromadzone na płycie utwory mają łącznie 12 milionów odtworzeń na Spotify, co czyni z „The Highlights” najczęściej streamowany album w historii tego serwisu.

The Weeknd już 7 lutego wystąpi na jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie – Super Bowl Halftime Show. Na to nie lada widowisko kanadyjski artysta wydał aż 7 milionów dolarów. Co więcej, jego występ będzie najdłuższym w historii Super Bowl (24 minuty), dzięki temu, iż firma Pepsi, będąca głównym sponsorem występów na Halftime Show, zdecydowała się zrezygnować z zaprezentowania swoich reklam w przerwie rozgrywek na rzecz występu The Weeknd.

TRACKLISTA:
„Save Your Tears”
„Blinding Lights”
„In Your Eyes”
„Can’t Feel My Face”
„I Feel It Coming” ft. Daft Punk
„Starboy” feat. Daft Punk
„Pray For Me” feat. Kendrick Lamar
„Heartless”
„Often”
„The Hills”
„Call Out My Name”
„Die For You”
„Earned It”
„Love Me Harder” feat. Ariana Grande
„Acquainted”
„Wicked Games”
„The Morning”
„After Hours”

The Weeknd w zwiastunie Super Bowl Halftime Show. Występ wokalisty już w niedzielę

The Weeknd zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej „After Hours Tour”

Pierwszy zwiastun występu The Weeknd na Super Bowl już dostępny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here