The Weeknd zaskoczył swoich fanów i właśnie wydał premierowy mini-album. Nowa EP-ka 28-letniego wokalisty nosi tytuł ‚My Dear Melancholy,’ i jest już dostępna w serwisach streamingowych. 


zrzut-ekranu-2018-03-29-o-17-27-38


Ponad 20-minutowy materiał został przez artystę zapowiedziany kilka godzin przed jego oficjalną premierą. Na EP-ce ‚My Dear Melancholy,’ znalazło się łącznie 6 kawałków,  w tym utwory ‚Try Me’ i ‚Call Out My Name’, do których teledyski ukazały się w serwisie Spotify.

Od strony produkcyjnej The Weeknd wsparli m.in. Frank Dukes, Cirkut, DaHeala, Gesaffelstein, Mike Will Made It oraz Skrillex. Prawdopodobnie to pierwsza część nowego materiału 28-latka – wskazuje na to postawiony na końcu tytułu przecinek, który może zwiastować kolejne odsłony jego świeżego projektu.

Przypomnijmy, że dyskografię The Weeknd zamyka trzeci studyjny krążek – ‚Starboy’, którego pierwszym zwiastunem był singiel o takim samym tytule. Krążek podbił światowe listy przebojów osiągając imponującą sprzedaż. Album zadebiutował m.in. na 5 miejscu w Wielkiej Brytanii, a także zdobył szczyt zestawienia najpopularniejszych krążków w Stanach Zjednoczonych.

Streamuj ‚My Dear Melancholy,’ poniżej.