Po niespełna sześciu latach od wydania singla „Love Me Harder”, The Weeknd powrócił pamięcią do czasów, gdy współtworzył ten kawałek z Arianą Grande. Wokalista przyznał, że współpraca z tak popularną popową wokalistką ugruntowała jego pozycję i okazała się przepustką do większej kariery.

The Weeknd nie przestaje promować swojego najnowszego krążka „After Hours”. Piosenkarz udzielił wywiadu serwisowi „Variety”, w którym opowiedział o swojej współpracy z Maxem Martinem. Legendarny producent muzyczny, który stworzył największe hity Britney Spears, Katy Perry czy też Taylor Swift, zajął się produkcją kilku piosenek z najnowszego longplaya Abela, w tym hitowego singla „Blinding Lights”. Jak się okazało, to współpraca z Arianą Grande z 2014 roku zapewniła muzykowi możliwość podjęcia współpracy ze Szwedem.

„Ariana otworzyła mi drzwi do poznania Maxa Martina. Dzięki udziałowi w „Love Me Harder”, miałem szansę pokazać mu, że potrafię grać w tę popową grę” – przyznał.

Singiel „Love Me Harder” promował krążek „My Everything”. Utwór dotarł do siódmego miejsca notowania HOT 100 Billboardu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here