To bez wątpienia jedno z największych występów, o jakich artyści i ich fani mogą zamarzyć. Już w najbliższą niedzielę ponownie będzie można podziwiać niezwykłą muzyczną oprawę przerwy w finale Super Bowl, tym razem za sprawą The Weeknd. 

Tegoroczna gwiazda Super Bowl Halftime Show, The Weeknd zapowiada wyjątkowy koncert. W opublikowanym dzisiaj kolejnym zwiastunie nie tylko można usłyszeć jego wielki hit „Blinding Lights”, ale również sobaczyć jak sam wokalista wspomina różne etapy swojej kariery i największe przeboje, których nie zabraknie podczas jego występu.

Kanadyjski artysta z pewnością szykuje nie lada widowisko, na które wydał z własnej kieszeni imponujące 7 milionów dolarów, wszystko po to, aby „uczynić ten występ takim, jaki sobie wymarzył”. Co więcej, jego show będzie najdłuższym w historii Super Bowl, dzięki temu iż firma Pepsi, będąca głównym sponsorem występów na Halftime Show, zdecydowała się zrezygnować z zaprezentowania swoich reklam w przerwie rozgrywek na rzecz występu The Weeknd. „Podwoimy nasze dotychczasowe 12 minut występu Pepsi Super Bowl Halftime Show i zrobimy to tak, jak jeszcze nigdy nie robiliśmy” – powiedział Todd Kaplan, wiceprezes ds. marketingu. Internauci liczą, że ten dodatkowy czas wypełnią występy wokalisty z popularnymi artystami. W sieci pojawiły się już plotki jakoby podczas Halftime Show miały gościnnie zaśpiewać Madonna oraz Ariana Grande.

Pierwszy, opublikowany w styczniu filmik zwiastujący występ The Weeknd można obejrzeć TUTAJ.

Ariana Grande może wystąpić u boku The Weeknd podczas Super Bowl

Pierwszy zwiastun występu The Weeknd na Super Bowl już dostępny

Madonna i The Weeknd razem na Super Bowl?! „Ich piosenka brzmi jak coś, co Madonna i Michael Jackson mogliby nagrać w 1991 roku”

Z OSTATNIEJ CHWILI: The Weeknd gwiazdą Super Bowl Halftime Show

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here