Kanadyjski gwiazdor zmienia plany przyszłorocznej trasy koncertowej. Zaplanowany na 7 listopada 2022 roku koncert w Krakowie został odwołany.

Trasa koncertowa „The After Hours Tour” miała promować hitowy, czwarty album The Weeknd. W ramach tournée wokalista miał wystąpić na krakowskiej Tauron Arenie. Niestety cała trasa została odwołana.

W opublikowanym oświadczeniu, The Weeknd tłumaczy decyzję dużym zainteresowaniem jego koncertami, które zmusiło go do przeniesienia całego show z aren na większe stadiony.

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach. Bilety na dotychczasowe imprezy należy zwrócić. Spodziewajcie się nowych dat.

Daty na nową, większą i bardziej spektakularną trasę „After Hours: Til Dawn Stadium Tour” zostaną ogłoszone już wkrótce wraz ze startem sprzedaży wejściówek. Bilety zakupione na „The After Hours Tour” nie będą ważne na nowe wydarzenia. Bileterie, w których dokonano zakupu indywidualnie kontaktują się z klientami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)

The Weeknd prezentuje najnowszy singiel. Zobacz teledysk do nowego utworu „Take My Breath”

Nowy album The Weeknd inspirowany Britney Spears. Artysta wskazał dwa hity piosenkarki

Uniwersytet w Toronto oferuje kurs na temat Drake’a i The Weeknd

The Weeknd zapowiada nową erę. Premiera nowej muzyki już blisko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here