The Weeknd i Ariana Grande zdecydowanie muszą lubić ze sobą współpracować. Artyści już wkrótce wydadzą kolejny, trzeci już wspólny kawałek.

The Weeknd zaskoczył wszystkich publikując dzisiaj (19.04) zapowiedź nowej wersji jego przeboju „Save Your Tears”. W krótkim wideo usłyszeć można głos Ariany Grande. Wokalistka również opublikowała fragment remiksu na swoich social mediach potwierdzając współpracę artystów.

Niestety nikt z nich nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery „Save Your Tears (Remix)”, ale według doniesień zadebiutuje on już w najbliższy piątek.

Singiel „Save Your Tears”, który pochodzi wysoko ocenianego albumu „After Hours”, dotarł do 4. pozycji na liście Billboard Hot 100, a obecnie zajmuje 5. miejsce. Ponowne wydanie utworu, tym razem z Arianą Grande, może mu pomóc przebić się do TOP 3.

„Save Your Tears” z Ari będzie kolejnym remiksem nagranym do singla z „After Hours”. Wcześniej The Weeknd udostępnił już „Heartless” z Lil Uzi Vert, „In Your Eyes” z Kennym G, „In Your Eyes” z Doją Cat oraz „Blinding Lights” z Rosalíą.

Piosenki The Weeknd nie będą w przyszłości brane pod uwagę przy wyborze nominacji do Grammy

Demi Lovato i Ariana Grande w pierwszej wspólnej piosence. Utwór „Met Him Last Night” pochodzi z najnowszego albumu Demi

Niesamowity sukces Ariany Grande – kolejna piosenka z miliardem wyświetleń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here