Kanadyjski wokalistka zaatakował Recording Academy w swoim najnowszym wideoklipie do singla „Save Your Tears” promującego album „After Hours”. 

The Weeknd kontynuuje erę „After Hours”. Na początku tego tygodnia premierę miał teledysk do kolejnego singla, który obejrzeć można TUTAJ. W szokującym klipie nie zabrakło kilku symbolicznych scen nawiązujących m.in. do głośnego konfliktu z Grammy.

„Save Your Tears” kontynuuje historię z poprzednich klipów wokalisty. Tym razem widzimy go bez bandaży i opatrunków na twarzy, a zamiast tego zaprezentował groteskowy wizerunek po widocznych operacjach plastycznych. The Weeknd wykonuje swój najnowszy singiel w eleganckiej sali przed zamaskowaną publicznością – według teorii fanów symbolizuje to dwulicowość i nieszczerość przedstawicieli biznesu muzycznego.

To nie wszystko. Szczególną uwagę zwrócił moment, w którym The Weeknd z impetem wyrzuca złoty puchar, który zapewne symbolizować ma statuetkę Grammy. Jest to już kolejny raz, kiedy odnosi się on do najbardziej prestiżowych nagród muzycznych na świecie. W listopadzie poznaliśmy oficjalne nominacje do tegorocznych GRAMMY Awards. Wielkim szokiem był brak wyróżnień dla The Weeknd, którego krążek „After Hours” oraz singiel „Blinding Lights” w minionym roku pobiły serca milionów słuchaczy na całym świecie i zostały uznane za jedne z największych muzycznych hitów 2020 roku. Sam Kanadyjczyk w ostrych wpisach na Twitterze oskarżył przyznającą nominacje Recording Academy o korupcję (więcej o tym TUTAJ).

ERA „AFTER HOURS” TRWA. THE WEEKND OPUBLIKOWAŁ TELEDYSK DO „SAVE YOUR TEARS”

Pełną listę gwiazd, które powalczą w tym roku o prestiżową statuetkę w kształcie gramofonu znaleźć można TUTAJ. Przypominamy jeszcze, że z powodu rekordowych ilości dziennych zakażeń koronawirusem w stanie Kalifornia 63. ceremonia GRAMMY Awards została przeniesiona na 14 marca.

Era „After Hours” trwa. The Weeknd opublikował teledysk do „Save Your Tears”

The Weeknd oskarża Grammy o korupcję i odwołuje występ na przyszłorocznej gali. Wszystko z powodu braku nominacji

GRAMMY AWARDS 2021: Ogłoszono wszystkie nominacje

Z OSTATNIEJ CHWILI: The Weeknd gwiazdą Super Bowl Halftime Show

Madonna i The Weeknd razem na Super Bowl?! „Ich piosenka brzmi jak coś, co Madonna i Michael Jackson mogliby nagrać w 1991 roku”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here