Wczorajsza informacja o nadchodzącej premierze szóstego albumu Ariany Grande, szturmem obiegła świat muzyczny. Jak na razie o nowym wydawnictwie nie wiemy zbyt wiele – ale wydaje się, że The Weeknd daje nam pewne wskazówki, mówiące o jego możliwym udziale w nowym przedsięwzięciu artystki.

Ariana Grande potwierdziła doniesienia na temat nadchodzącego materiału, które krążyły w sieci już od paru tygodni. Spodziewano się raczej nowego singla niż albumu, ale sympatycy wokalistki z pewnością nie mogą narzekać na taki rozwój wydarzeń. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, poinformowała swoich odbiorców o tym, że jej szósta płyta ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu.

Abel Tesfaye znany pod pseudonimem The Weeknd, podał dalej twitterowy wpis Ariany o premierze jej albumu. Wskazuje to, że artysta może mieć coś wspólnego z nadchodzącym projektem Ariany. To byłaby druga współpraca tego duetu – wcześniej połączyli swoje siły w utworze „Love Me Harder”, który ukazał się na płycie Ariany „My Everything” w 2014 roku.

Abel jest w ostatnim czasie bardzo aktywny muzycznie i nieustannie podbija listy przebojów – hit Blinding Lights pobija rekordy amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100 oraz niezmiennie znajduje się w czołówce tego prestiżowego notowania. Cała era After Hours przyniosła wokaliście wiele sukcesów, a w ostatnim czasie współpracowały z nim takie gwiazdy jak Doja Cat czy Calvin Harris.

Szczegóły nadchodzącego materiału Ariany nie są jeszcze znane, ale z pewnością jest to kwestia kilku dni – przed nami pozostała jedynie połowa października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here